calzedonia intimissimi tezenis

Junior accountant / Junior účetní

Už jste někdy slyšel/a o Caldezonii, Intissimi a Tenezisu? Nebo spíš znáte luxusní plavky a punčochové zboží v Calzedonii, rafinované spodní prádlo v Intimissimi a trendy oblečení v Tezenisu....

Pokud to druhé, tak vítejte v našem Calzedonia světě!

Jmenuji se Martina a hledám kolegu/kolegyni pro naše účetní Lenku a Martinu na pozici Junior účetní na poloviční úvazek (20 hod. týdně).

S námi bude mít Vaše kariéra styl!

Váš denní chléb bude práce s fakturami, zejména těmi přijatými, na což potřebujete pečlivost a schopnost se rychle spřátelit s Excelem a účetními programy.

Budete je třídit, účtovat, zakládat... budete na ně zkrátka specialista a naučíte se kolem tohoto procesu vše, co je možné. Pro naše vedení je preciznost této práce zásadní, protože je hlavním zdrojem výpočtů hospodářského výsledku jednotlivých prodejen. A že jich máme dost!

Také budete na základě různorodých dat a svojí zkušenosti s fakturami kalkulovat účetní dohady, které jsou velmi důležité pro uzávěrku, takže bychom potřebovali, abyste měli selský rozum a zodpovědnost.

Zároveň se Vás budeme snažit učit stále nové věci, abyste se mohl/a rozvíjet - nezůstanete přece juniorem do konce věků!

Náš office je malý, v běžném provozu tady moc lidí nepotkáte, díky tomu máme pohodovou atmosféru a přátelské vztahy.

A abych nezapomněla, měl/a byste se domluvit alespoň trochu anglicky - máme tady italské kolegy, kteří s Vámi také občas potřebují něco řešit nebo dát prostě jen small talk.

No a co z toho? Proč byste měl/a pracovat zrovna u nás, když je kolem tolik příležitostí?

Pokud jste víc na ty pocitové aspekty, tak se Vám třeba bude líbit:

• PRESTIŽ
Jsme progresivní a úspěšná společnost, miliony lidí po celém světě propadlo kouzlu našich produktů, a tak si myslíme, že pracovat pro nás je prestižní záležitost.

• PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ
Také věříme, že „příjemné pracovní prostředí“ není v našem případě pouze frází, která dobře vypadá v inzerátu a „příležitosti k růstu“ zrovna tak.

• ROZVOJ
Uvědomujeme si, že vzdělání je klíčem k budoucnosti a záleží nám na Vašem rozvoji, takže Vám např. hradíme jednu individuální hodinu angličtiny (nebo italštiny 🙂 ) v pracovní době týdně.

• SICK DAYS
A aby toho nebylo málo, tak můžete využít i 3 „sick days“ ročne, když nebudete úplně fit.

Máme ale hodně co nabídnout i lidem, kteří jsou víc „hmotní, než pocitoví“…

• STRAVENKY
Nemusíte si s námi dělat ani starosti s náklady na obědy, protože budete mít od nás stravenku v hodnotě 120,-Kč/den plně hrazenou naší společností. Elektronickou stravenku...

• TELEFON
Také možná oceníte neomezené volání na telefonu, samozřejmě i to soukromé…

• UNIFORMY
Zároveň se s námi oblečete nejen do práce, protože budete mít od nás „uniformy“, které si vyberete dle svých preferencí a vkusu ze sortimentu našich značek.

• ROZMAZLOVÁNÍ
Chceme Vás rozmazlovat, takže s námi po 3 měsících budete mít 600 Kč měsíčně do Cafeterie, se kterou si můžete užít sport, kulturu a vzdělávání i třeba členství v Multisport programu.

Ještě to nestačí?

• SLEVY
A jak by se Vám líbila třeba zaměstnanecká sleva na veškeré produkty značky Tezenis? A kdybych k tomu přihodila ještě slevu na produkty značky Calzedonia a Intimissimi?

Pokud Vás tohle všechno zaujalo, tak mi zašlete svoje CV, abychom Vás mohli už dopředu víc poznat a měli na čem stavět až se uvidíme osobně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sokolovská 651/136a, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

CALPRA s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

 

Kontakt

CALPRA s.r.o.
Martina Mádlík Turinská
Sokolovská 651/136a
186 00  Praha - Karlín
Česká republika
Powered by LMC s.r.o.